Kontakt os

For generelle spørgsmål, skriv en mail til
Info: info@j-popcon.dk

 

For henvendelser vedrørende presse, PR og samarbejde, skriv en mail til
PR: pr@j-popcon.dk

 

Spørgsmål vedr. tilmeldingen eller din brugerprofil, så skriv en mail til
Tilmelding: tilmelding@j-popcon.dk

 

Hvis du har spørgsmål vedr. Cosplay, så skriv til
Cosplay: cosplay@j-popcon.dk

 

Spørgsmål vedr. forhandlerne eller lign., så skriv en mail til
Sales: sales@j-popcon.dk

 

Spørgsmål vedr. Artist Alley på J-popcon så skriv en mail til
Artist Alley: artistalley@j-popcon.dk

 

Spørgsmål vedrørende Spilområdet og spil generelt, så skriv til
Gameroom: gameroom@j-popcon.dk

 

Spørgsmål vedr. web delen af J-popcon så skriv en mail til
Webmaster: web@j-popcon.dk

 

Hvis du har et event du kunne tænke dig selv at afholde på J-Popcon, så skriv en mail til
Eksterne events: eksterne-events@j-popcon.dk

 

Spørgsmål vedr. Events til J-popcon, samt forslag til Events, så skriv en mail til
Events: event@j-popcon.dk